خط ویژه : 77200111-021

استفاده دوربین در مراکز تجاری

استفاده دوربین در مراکز تجاری

چرا به استفاده دوربین در مراکز تجاری نیاز داریم؟

مدیریت از راه دور:

استفاده دوربین در مراکز تجاری با دسترسی از راه دور به مدیران و صاحبان اجازه می‌دهد فیدهای ویدیویی را از هر کجا که می خواهند مشاهده کنند. این کلید جلوگیری از دزدی است که ممکن است زمانی رخ دهد که فقط ماموران پیشگیری از ضرر به دنبال آن نباشند. نظارت یک عملکرد کلیدی برای برخی از نرم افزارهای مدیریت ویدیو است.

کاهش سرقت: 

دزدی مغازه تا موارد سرقت هویت، کنترل و مدیریت موجودی تلاش‌های امنیتی پیشگیری از ضرر در فروشگاه می باشد. در حالی که مدیریت سرقت داخلی یک جنبه حیاتی است، پیشگیری از سرقت اغلب یک موضوع خارجی است. همانطور که فیلم‌های سیستم امنیتی  سرقت داخلی را آشکار می‌کنند، فیلم نیز جزئیات مهم بصری را در موارد سرقت خارجی در اختیار مدیریت  و مجری قانون قرار می‌دهد.

مدیریت موجودی :

اگر مسائل مربوط به پیشگیری از سرقت  را کنار بگذاریم، سیستم‌های امنیتی  روشی را که مدیران فروشگاه‌ها به کنترل موجودی خود نزدیک می‌شوند بهبود می‌بخشد. برای مثال، نظارت مدیران تجاری را با ابزارهای لازم برای ردیابی ترافیک و فعالیت  با ویژگی و قابلیت اطمینان بی‌سابقه مجهز می‌کنند.  مدیران فروشگاه می توانند انتقال یا فروش موجودی را به صورت گذشته و در چندین مکان بررسی کنند.

بهینه سازی بهره وری کارکنان:

بهره وری کارکنان جزء کلیدی موفقیت طولانی مدت در فضای فروش است. مدیران فروشگاه اغلب از سیستم‌های امنیتی  برای نظارت بر کارمندان و بهینه‌سازی پیشگیرانه در سراسر فروشگاه استفاده می‌کنند. با فیلم دوربین های امنیتی ، مدیران ابتدا اقدامات ناامن یا ناکارآمد را شناسایی و سپس اصلاح می کنند. علاوه بر این می‌تواند کارکنان کم‌عملکرد را شناسایی کند و پیشرفت عملکرد را به شیوه‌ای عینی دنبال کند.

جلوگیری از سرقت کارکنان:

استفاده دوربین در مراکز تجاری امکان نظارت بر سرقت داخلی توسط مدیریت را افزایش می دهد. از آنجایی که سرقت در محل کار، اعتماد را در هر کارمند فروشگاهی تهدید می کند، موارد سرقت کارکنان باید به سرعت و با اثبات قطعی حل شود. فیلم‌های دوربین‌های امنیتی  این مدرک را به مدیران فروشگاه‌ها ارائه می‌دهد، به گونه‌ای که حتی نگهبانان  نمی‌توانند آن را انجام دهند و تضمین می‌کند که کارکنانی که پول یا اقلامی از کارفرمایان را سرقت می‌کنند به سرعت و بدون مشکل دستگیر می‌شوند.

چرا به استفاده دوربین در مراکز تجاری نیاز داریم؟

اگر می‌خواهید بهترین دوربین مداربسته باکیفیت عالی را بشناسید از این مقاله دیدن کنید.

بهترین شیوه‌ها را برای ارائه خدمات به مشتریان شناسایی کنید:

در حالی که بهینه‌سازی رفتار کارکنان بهترین روش است، مدیران مراکز تجاری از سیستم‌های امنیتی  استفاده می‌کنند تا سایر حوزه‌های تجربه مشتری را برای بهبود علامت‌گذاری کنند. بر خلاف بهترین شیوه های عمومی، شیوه های شناسایی شده از سیستم های امنیتی برای فروشگاه و عملیات آن شخصی سازی شده است. بنابراین مدیران فروشگاه فقط بر روی حوزه‌های در حال حاضر غیراستاندارد تجربه مشتری فروشگاه خود تمرکز می‌کنند.

ارائه یک تجربه خرید سفارشی: 

استفاده از نظارت پس از ایجاد تغییرات تدریجی برای بهبود تجربه مشتری متوقف نمی شود. پس از ایجاد تغییرات، سیستم‌های امنیتی برای تأیید بهبود تجربه مشتری استفاده می‌شوند. اگر پیشرفت‌ها مشهود نباشد، نظارت برای تکرار تغییرات آتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای استفاده دوربین در مراکز تجاری

فیلم واقعی را در آموزش کارمندان بگنجانید:

با به اشتراک گذاشتن فیلم کارکنان در فروشگاه مدیران فروشگاه می توانند ورود کارکنان جدید را ساده کرده و استخدام های جدید را برای موفقیت تنظیم کنند. 

نظارت از راه دور خارج از ساعات کاری:

اطمینان از پوشش کامل و 24 ساعته مراکز تجاری  ، تضمین می‌کند که فیلم بدون توجه به زمان ضبط می‌شود. علاوه بر ثبت تمام فعالیت‌ها و حوادث، فیلم‌های ضبط‌شده حتی می‌توانند با ارائه هشدارها یا تجزیه و تحلیل به پرسنل امنیتی برای ثبت فعالیت‌های غیرمجاز در خارج از ساعات کاری، فعالیت‌های آینده را کاهش داده یا از آن جلوگیری کنند.

دزدی در محل کار را به طور دقیق و آسان مشخص کنید:

چه یک حادثه دزدی از مغازه یا یک حادثه سرقت کارمند وجود داشته باشد، استفاده دوربین در مراکز تجاری باعث دید در سراسر فروشگاه می شود. 

موارد ضروری برای استفاده دوربین در مراکز تجاری

موارد ضروری برای استفاده دوربین در مراکز تجاری

دسترسی و نظارت از راه دور:

توانایی استفاده دوربین در مراکز تجاری یک نیاز حیاتی برای جلوگیری از ضرر است.  حوادث ممکن است زمانی رخ دهد که مقامات خارج از محل هستند یا زمانی که مراکز خرید و مکان‌های بسته هستند، از جمله سرقت و ورود غیر قانونی. حتی اگر کارکنان امنیتی برای گشت زنی در منطقه حضور داشته باشند، دسترسی از راه دور برای نظارت بر ویدیویی زنده، دید بالاتری را برای جلوگیری از حوادث فراهم می کند. دسترسی از راه دور برای مشاهده و اشتراک گذاری فیدهای ویدئویی به مجریان قانون در زمان واقعی نیز راهی برای حل سریع حوادث به محض وقوع است.

ضبط بدون زمان توقف:

سیستم‌های دوربین امنیتی که فعالیت‌های 24 ساعته را ضبط نمی‌کنند، خطر از دست دادن حوادث مهم مانند دزدی از مغازه و حتی سرقت‌های سازمان‌یافته‌تر را دارند. فراتر از صرفاً مسئله خرابی، انتخاب یک سیستم امنیتی که مدیران سیستم را در صورت وقوع خرابی مطلع می کند نیز بسیار مهم است . در غیر این صورت، دوربین‌ها می‌توانند سقوط کنند و دقیقاً حوادثی را که برای گرفتن آن نصب شده‌اند از دست بدهند.

دید در شب:

استفاده دوربین در مراکز تجاری شامل پارکینگ‌ها و سایر مناطق اطراف را به منظور اطمینان از امنیت فروشگاه کنترل می کند. از آنجایی که دوربین های امنیتی بدون دید در شب در شب قابل استفاده نیستند، دوربین های امنیتی فروشگاه های خرده فروشی باید قابلیت دید در شب را داشته باشند.

مقیاس پذیری:

کسب و کارهای کوچک باید برای مقیاس بندی برنامه ریزی کنند که شامل انتخاب یک سیستم دوربین است که به راحتی در مکان های جدید استقرار می یابد. فروشگاه‌های خرده‌فروشی با مکان‌های متعدد باید به منظور بهینه‌سازی تلاش‌های نظارتی خرده‌فروشی، مقیاس استفاده را در مکان‌ها افزایش دهند.

مطالعه بیشتر: منبع تغذیه چیست؟ انواع و کاربردهای آن و معرفی دوربین مدار بسته برتر سال 2022

 

تاثیر استفاده دوربین در مراکز تجاری 

  • می تواند نام تجاری را به عنوان کسب و کار ایمن و مطمئن حفظ کند.
  • می تواند عملکرد فروشگاه را از راه دور و عینی مدیریت و نظارت کند.

تاثیر استفاده دوربین در مراکز تجاری برای مدیران

  • می تواند تلاش های پیشگیری از ضرر را بهینه کند و حوادث سرقت را سریعتر حل کند .
  • می تواند از فیلم های سیستم امنیتی کارکنان واقعی در فروشگاه برای آموزش استفاده کرد.

تاثیر استفاده دوربین در مراکز تجاری برای مشتریان

  • می تواند با اطمینان و ایمنی از فروشگاه بازدید کند.
  • می تواند با استفاده از فیلم دوربین امنیتی خرده فروشی، دعاوی مربوط به مسئولیت ثبت شده را حل و فصل کند.

نکات نهایی استفاده دوربین در مراکز تجاری 

در نهایت همه تیم‌های مدیریت  می‌توانند توافق کنند که امنیت  یک تلاش حیاتی برای جلوگیری از سرقت است. معرفی استفاده دوربین در مراکز تجاری دید مدیران و سایر رهبران را در عملیات فروشگاه گسترش می‌دهد و در عین حال آنها را با گزارش‌های عینی حوادث داخل فروشگاه مجهز می‌کند. در محیطی که رقابت سخت خواهد بود شرکت‌ها باید تمام تلاش خود را برای بهینه‌سازی تجربه مشتری انجام دهند. برای بسیاری، این مبارزه حول محور امنیت ویدئویی بوده است.

 

 

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

مطالب پر طرفدار

فهرست مطالب